Скандал у МОЗ: Сухорукова розкритикувала зустріч зі Скалецькою, радник міністра відкидає обвинувачення


2 жовтня держслужбовці МОЗ зустрілись з міністром Зоряною Скалецькою, але замість діалогу відбувся 9-хвилинний монолог очільниці міністерства

Про це в ефірі Еспресо.TV сказала гендиректор директорату медичних послуг Оксана Сухорукова. Об этом сообщает hogwards.com.ua со ссылкой на СМИ.

"Нам не дали можливості запитати. Це був 9-хвилинний монолог, після чого була фраза: "Ось держсекретар, всі питання до нього, в мене немає часу", — повідомила Скалецька. — Ми хочемо отримати відповіді на загальній зустрічі, на більш вузькій зустрічі, через Facebook, у будь-який спосіб. Ми хочемо почути чітку артикуляцію від влади, яким чином ми працюємо, чи співпадають наші цінності з новою міністеркою і її командою".

Гендиректор також прокоментувала поширену у соцмережі держслужбовцями МОЗ інформацію про те, що заступник міністра Михайло Загрійчук чинив тиск на неї, примушуючи її звільнитися. Використовував формулювання, що працювати треба "по понятіям".

"Те, що каже пан Загрійчук, що рішення про моє звільнення і Ірини Литовченко вже прийнято. Ми хочемо зрозуміти, ким воно прийнято, на підставі чого, що не влаштовує і чим відрізняється наше сприйняття реформи від їхнього", — зазначила Сухорукова.

Коментуючи тезу допису працівників МОЗ щодо радника міністра Дмитра Раімова, який, за їхніми твердженнями, "розповсюджував недостовірну інформацію, брехав громадським організаціям і журналістам стосовно ситуації", вона пояснила: "Мова йде про публікації, які він робить в "Обозі" і в "Гордоні" або на сторінці міністерства про те, що люди не виходять на роботу, що буде проведений аудит, що люди бояться цього аудиту. Це взагалі виглядає смішно: якщо я боюсь аудиту, я пишу заяву і тихенько йду".

В ефірі Еспресо.TV ситуацію прокоментував і сам Дмитро Раімов. За його словами, міністр запросила співробітників для того, щоб запевнити, що реформи продовжуються.

"Міністр одразу попередила, що сьогодні буде коротенька розмова щодо того, як буде проходити аудит, як буде йти далі робота, куди ми рухаємось. А далі все, що стосується держслужби, от, будь ласка, державний секретар, і вона його показала і представила і попросила розібратися з усіма питаннями, бо це його компетенція. А щодо політичних питань є домовленість, що міністр буде зустрічатись з директоратами окремо і проговорювати кожну окрему потребу", — сказав він.

Радник міністра не погодився, що співробітники не були задоволені, тому що, "коли міністр закінчувала розмову і надалі передавала слово держсекретарю, були оплески".

Щодо слів і претензій Загрійчука, Раімов наголосив, що вважає їх обґрунтованими.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/skandal_u_moz_sukhorukova_rozkrytykuvala_zustrich_zi_skaleckoyu_radnyk_ministra_vidkydaye_obvynuvachennya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя