Ще 3 полоненим морякам призначили психолого-психіатрічну експертизу в Росії, - адвокат


У Росії слідство призначило полоненим українським морякам В’ячеславу Зінченку, Андрію Драчу та Володимиру Терещенку психолого-психіатричну експертизу

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook. Об этом сообщает gogetnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він написав, що захист моряків заперечував призначення цієї експертизи, "зокрема на підставі відсутності подачі слідством міждержавного запиту в Україну з метою витребування необхідної інформації щодо військовополонених".

Полозов підкреслив, що наразі така експертиза призначена 14 українським морякам.

  • 5 листопада 2018 року в районі Керченської протоки Росія захопила українські військові кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь. Про намір вони, відповідно до міжнародних норм, поінформували іншу сторону. Однак замість забезпечити фарватер, російські диспетчери викликали кораблі ФСБ і здійснили напад на кораблі ВМС України.
  • 27-28 листопада 2018 року окупаційні "суди" в Криму заарештували 24 захоплених у полон українських моряків. Усім захопленим Росією українським морякам висунули звинувачення в "незаконному перетині кордону".
  • Усі захоплені Росією українські моряки назвалися військовополоненими.
  • 15 січня суд РФ продовжив арешт усім полоненим українським морякам. 21 із них заарештували до 24 квітня, ще трьох (Ейдера, Сороку, Артеменка) — до 26 квітня, оскільки через поранення їх уперше заарештували на два дні пізніше.
  • Адвокати моряків оскаржили продовження арешту.
  • ЄС ухвалив санкції проти 8 росіян через агресію у Керченській протоці.
  • Уже 11 полоненим морякам призначили психолого-психіатрічну експертизу у РФ.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/13/sche_3_polonenym_moryakam_ryznachyly_psykhologo_psykhiatrichnu_ekspertyzu_v_rosiyi_advokat”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя