Бекешкіна: І знов маніпуляція – то від нерозуміння чи свідомо? 

Ірина Бекешкіна Об этом сообщает magnit-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

І знов маніпуляція! І знов питання – то від нерозуміння чи свідомо?

В щойно розміщеній в УП статті Тетяни Ніколаєнко "Спокуса Зеленським: нерви політиків і ігри Коломойським" авторка пише: "А за останніми прогнозами "Демініціатив", Зеленський гідно виграє у Порошенка: 22% проти 17%. Та навіть може виграти у Юлії Тимошенко в другому турі з мінімальним рахунком 21-20%. Хоча перевага менша за величину похибки".

Звичайно, "спокушена" авторка має право писати все, що завгодно, але не має права вдаватися до маніпуляцій, посилаючись на "Демократичні ініціативи".

Ми ніде і ніколи не давали прогнозів щодо результатів другого туру.

Дані опитування – це не прогноз, особливо зважаючи, що у будь-яких парах визначилися 40%, ще 30% відповідають, що у цьому разі не підуть на вибори. А такого явно не буде, і визначатимуться вони з тим, хто "менше зло".

Автор мав, звісно, повне право наводити наші дані щодо другого туру, і навіть давати свій прогноз, але не подавати свій прогноз як прогноз "Демократичних ініціатив".

Чи це просто помилка, зумовлена нерозумінням відмінності між даними опитувань і прогнозом чи це свідома маніпуляція – побачимо.

Зрештою, йдеться лише про те, щоб прибрати з тексту посилання на прогноз "Демократичних ініціатив".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ірина БЕКЕШКІНАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1547117007-bekeshkina-i-znov-manipulyatsiya-to-vid-nerozuminnya-chi-svidomo-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя